Podcasty ekosystemu innowacji

Startup Summer Vibes i Startup Ecosystem Vibes to historie osób rozwijających inicjatywy startupowe w Polsce i za granicą.

Startup Ecosystem Vibes

Startup Ecosystem Vibes to seria nagrań, za pomocą których szukamy najlepszego przepisu na zbudowanie ekosystemu startupowego w regionie. Krótkie rozmowy z przedstawicielami różnych instytucji, takich jak akceleratory, inkubatory czy firmy tworzące nowe rozwiązania technologiczne, dają możliwość wymiany doświadczeń i uczenia się zarówno na sukcesach, jak i porażkach.

 

Partnerem tej serii podcastu są: co.brick, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz inSilesia.

Rok produkcji: 2023 Język: angielski

Startup Summer Vibes Season 2

Startup Summer Vibes to seria podcastów, w której opowiadane są historie startupów tworzących najciekawsze innowacyjne rozwiązania. Motywem przewodnim tegorocznej serii jest najgorętszy temat ostatnich miesięcy, czyli sztuczna inteligencja. Tym razem rozmawiamy z twórcami produktów opartych na samouczących się algorytmach, które potrafią generować treści, samodzielnie analizować dane, czy też tworzyć materiały audiowizualne.

 

Partnerem tej serii podcastu są: co.brick, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz inSilesia.

Rok produkcji: 2023 Język: polski

Startup Summer Vibes Season 1

Startup Summer Vibes to seria podcastów, w której opowiadane są historie startupów tworzących najciekawsze innowacyjne rozwiązania. To 6 nagrań o doświadczeniach prowadzenia własnej firmy będącej na wczesnym etapie rozwoju. Dzięki tym podcastom można dowiedzieć się więcej o tym, jak tworzyć biznes i nie polec na polu bitwy w pierwszych latach działalności.

Rok produkcji: 2022 Język: polski

Startup AI Vibes

Startup AI Vibes to seria rozmów ze startupowcami, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania w oparciu o algorytmy napędzane sztuczną inteligencją. To wywiady o blaskach i cieniach ścieżki założyciela firmy, który rozwija nowy produkt, głównie oparty na na samouczących się algorytmach. W tej serii można usłyszeć historie founderów, którzy dostarczają swoje rozwiazanie w takich branżach jak e-sport, diagnostyka medyczna czy też marketing.

 

Partnerem tej serii podcastu są: co.brick, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz inSilesia.

Rok produkcji: 2024 Język: polski

Partnerzy

Partnerzy podcastów